MERİNO

Doğal Nefes Alan

Extra Fine Merino Yün Triko

Avustralya’nın koyun çiftliklerinden elde edilen birinci sınıf merino yününün hissiyle tanışın. Muazzam bir rahatlık ve konfor sunan Eren Örme Extra Fine Merino triko koleksiyonu, nefes alan incecik dokusu ve yumuşacık yapısı ile doğadan elde edip şekillendirdiğimiz bir mucize.

Extra Fine Merino yününün hikayesi Avustralya’da başlıyor. Özel çiftliklerde yetiştirilen merino koyunlarından özenle seçilen yün elyafları İtalya’da yüzlerce yıllık uzmanlıkla işlenerek 19.5 mikrometre ölçüsünde Extra Fine Merino ipliğine dönüşüyor. Daha sonrasında bu iplikler, Eren Örme kendi tesislerinde yüksek teknoloji ile örülüyor ve ustalıkla işleniyor.

Sonuç: Üretiminin her aşamasında yüksek kalitesini ve doğallığını koruyan, size canlı ve yumuşak dokusu ile ulaşan incecik bir triko.

Merino yünü tamamen doğaldır ve sağlıklıdır. Merino yünü, insan teniyle uyumludur. Eren Örme Extra Fine Merino yün triko, içerisinde yüzlerce yıllık bilgi ve yüksek emek barındırır. Nefes alan ince yapısı ve her bedene uygun mükemmel kalıbı ile dört mevsim boyunca konforu ve şıklığı sunan bu koleksiyon, çok zengin model ve renk çeşitliliği ile sunulmaktadır.

 EREN ÖRME 2020

Top